Wsparcie mailowe

Kupując ten produkt, otrzymujesz:

  • miesięczne wsparcie mailowe

  • motywację

  • ocenę Twoich ćwiczeń

  • oraz praktyczne wskazówki, co i jak poprawić

Wraz z moją pomocą wykorzystasz 100% wiedzy zawartej w lekcjach fotografii.

Gwarantuję Ci, że zauważysz realną poprawę, gdy zrozumiesz swoje błędy.

Ilość sztuk ograniczona! Edit: limit wyczerpany

wsparcie mailowe

PO KOLEI:

WYBIERZ DOWOLNE LEKCJE

Wszystkie lekcje fotografii dostępne pojedynczo. Dzięki temu płacisz tylko za wiedzę, której naprawdę potrzebujesz!

WYKUP WSPARCIE MAILOWE

Wraz ze wsparciem mailowym kupujesz trochę mojego czasu. Masz miesiąc, aby wykonać ćwiczenia dołączone do lekcji (każda lekcja to 5 ćwiczeń) i podesłać je do mnie.

ZRÓB ĆWICZENIA I WYŚLIJ DO MNIE

Z przyjemnością ocenię Twoje ćwiczenia, wskażę mocne i słabe strony fotografii, doradzę, nad czym warto popracować w pierwszej kolejności, a co wymaga jedynie delikatnych poprawek.

NAUCZ SIĘ:

Radzić sobie z kolorami

balans bieli i kolory w fotografii

Robić dobre zdjęcia

jak robić dobre zdjęcia - parametry ekspozycji

Komponować kadr

kompozycja w fotografii czyli jak kadrować zdjęcia

Nadawać zdjęciu głębi

głębia ostrości i perspektywa w fotografii

Podstaw Photoshopa

Photoshop podstawy obróbki zdjęć i obsługi programu

Fotografować telefonem

jak robić dobre zdjęcia telefonem komórkowym | poradnik

ZOBACZ CO MÓWIĄ UCZESTNICY POPRZEDNICH EDYCJI

Marzena Krusiec-Król

Zakup lekcji z możliwością indywidualnej konsultacji to były doskonale wydane pieniądze. Przede wszystkim materiały zostały rzetelnie przygotowane. Każdy temat omówiony jest w bardzo jasny sposób, dzięki czemu nauka staje się przyjemnością. Treść jest ładnie i przejrzyście zaprezentowana, a całość uzupełniona jest o przykładowe zdjęcia, które również wiele wyjaśniają i uczą. Ponadto Natalia potrafi rewelacyjnie doradzić i poprowadzić ucznia w odpowiednim kierunku. Dziękuję i czekam z niecierpliwością na kolejne lekcje!

Marek Sikora

Staram się być osobą praktyczną i czułem, że jak będę oglądał tutoriale w necie to prawdopodobnie nie da mi to za dużo (a to mi się nie chce, a to czegoś do końca nie zrozumiem, albo cokolwiek innego), natomiast jak zainwestuje te kilka zł to otrzymam to czego mi brakuje do rozwinięcia swoich umiejętności czyli – wydałeś kasę, to teraz albo ruszysz tyłek, albo się zmarnuje (czego chyba nikt nie lubi), ale przede wszystkim otrzymałem interaktywność znaczy możliwość zadawania niewygodnych pytań i (olaboga) otrzymywania na nie merytorycznych odpowiedzi.

Wkład Natalii był nieoceniony, gdyż albo potwierdzał moje przypuszczenia, albo korygował mój tor myślenia. Inaczej mówiąc, rozwój pełną gębą, czego z darmowymi tutkami bym nie osiągnął.
Nie wspomniałem oczywiście o wiedzy Natalii wyniesionej ze szkół wyższych, która poprzez takie konsultacje, jest dostępna dla szarego człowieka.
Inaczej mówiąc góód dzooob i tak trzymaj.

Katarzyna Berska

Konsultacje mailowe…

Po pierwsze – Szybki czas reakcji

Zapoznajesz się z materiałami, wykonujesz ćwiczenia, przesyłasz efekty i otrzymujesz solidną informację zwrotną.

Po drugie – Takt

Wszystkie Twoje błędy są przekazywane w taki sposób, że nie odczuwasz ich jako błędów, a jedynie niewielkie pomyłki, z którymi na pewno sobie poradzisz. Rady Natalii są bardzo konkretne, a wskazówki „jasne jak słońce” – dzięki temu możesz cieszyć się z sukcesu lub natychmiast poprawić to, co nie wyszło idealnie.

Po trzecie – Umiejętności

Już po pierwszej lekcji zauważasz różnicę – rezygnujesz z trybów automatycznych i jakby nieświadomie (bardzo świadomie) korzystasz z ustawień manualnych. Walczysz z aparatem i jego możliwościami, by efekt był jak najbliższy Twoim zamierzeniom, stosujesz w praktyce wszystko to, co otrzymałeś od Natalii – materiały, rady e-mailowe… Ciągle robisz zdjęcia, chcesz żeby były jak najlepsze, szukasz odpowiedniej kompozycji, światła, przesuwasz stoły, krzesła, wchodzisz na sofę, wychodzisz w plener – motywacja jest ogromna…

Nieważne, jaki styl fotografii lubisz – czy stawiasz na barwę, kontrast, jasne i czyste zdjęcia, czy fotografujesz przyrodę, ludzi, produkty – Natalia nie ocenia Twojego gustu czy sposobu widzenia świata. Pracuje przede wszystkim nad tym, by Twoja technika była właściwa i byś fotografował/fotografowała świadomie.

I najważniejsze – dzięki konsultacjom jesteś coraz lepszy, a Twoje zdjęcia ciekawsze. Wiesz, że możesz, a to co było trudne, nagle stało się łatwiejsze 🙂

KIM JESTEM

natalia sławek | bloger fotograf

Cześć! Nazywam się Natalia Sławek i tak jak Ty, kocham fotografię.

Wszystkiego nauczyłam się sama, choć zajęło mi to trochę więcej czasu, niż początkowo zakładałam. 😉 Rozumiem, jakie problemy miewają fotografowie-amatorzy, bo sama je wszystkie miałam! Tobie chcę sprawę uprościć i szczerze liczę, że produkty w naszym sklepie pomogą Ci rozwijać pasję lub, jeszcze ambitniej, rozwijać siebie z pasją.

10 lat temu aparat przylepił mi się do dłoni i, skubany, nie odpuszcza. Dużo już razem przeszliśmy. Na długie tygodnie traciłam wiarę w swoje umiejętności. Zmagałam się z brakiem sprzętu i wiedzy. Brakowało mi wsparcia osób, o zbliżonych zainteresowaniach. Dlatego dziś tak ważne dla mnie jest wychodzenie na przeciw Twoim potrzebom. Zakładam obcasy i gniotę problemy w zarodku.

Przez 3 lata pracowałam w Anglii jako fotograf-freelancer. Mam na koncie dziesiątki sesji fotograficznych, choć teraz już wiem, że największą satysfakcję sprawia mi dzielenie się swoją wiedzą. Zdjęcia robię głównie dla przyjemności.

Mocno wierzę, że SIĘ DA! i staram się tym przekonaniem zarażać innych poprzez swojego bloga. Zajrzyj na JestRudo.pl po darmową wiedzę. Znajdziesz tam już ponad 300 artykułów, a miesięcznie uczy się wraz ze mną 60 tysięcy osób!

Tyle osób miesięcznie uczy się ze mną.

Od dekady ja i aparat jesteśmy nierozłączni!

Doświadczenia w biznesie.

mailowe wsparcie dla fotografów - konsultacja

Czujesz, że Twoje zdjęcia nie są idealne, ale nie wiesz, co poprawić?

Pomogę!

NEWSLETTER

filtry kolorystyczne